سفارش آنلاین طراحی داخلی

سفارش آنلاین طراحی داخلی

سفارش آنلاین طراحی داخلی

سفارش آنلاین طراحی داخلی

اولین قدم برای سفارش آنلاین ارسال عکس از محلی است که می خواهید در آن خدمات طراحی داخلی انجام شود. همچنین شما می توانید در سایت هیرکاناسازه سفارش آنلاین طراحی دکوراسیون داخلی و طرح مورد نظر خود ثبت کنید. شما نیز می توانید خدماتی که مد نظر دارید شرکت هیرکاناسازه برای شما انجام دهد را ثبت کنید از جمله خدمات هیرکاناسازه: طراحی و اجرای خانه ویلایی، طراحی دکوراسیون داخلی، طراحی کابینت آشپزخانه، بازسازی ساختمان، طراحی سه بعدی نما، طراحی و ساخت ویلا، طراحی مطب پزشک، طراحی و ساخت روف گاردن و نصب پارکت، لمینیت و کفپوش. امروزه خدمات زیادی به صورت آنلاین و بر خط صورت می گیرد که دلیل افزایشش شیوع ویروس کرونا است؛ شرکت طراحی داخلی هیرکاناسازه برای آسان تر شدن کار شما برای سفارش تصمیم گرفته که سفارش ها را به صورت آنلاین دریافت کند و این کار به شما خیلی کمک خواهد کرد پس سفارش طراحی داخلی در شرکت هیرکاناسازه به دو صورت حضوری و آنلاین است. در خارج کشور خیلی وقت است که سفارش طراحی داخلی به صورت اینترنتی رواج پیدا کرده است ولی در ایران به تازگی آماده است و دارد رواج پیدا می کند که شرکت هیرکاناسازه یکی از اولین شرکت های دریافت سفارش ها به صورت آنلاین است. متخصصین شرکت هیرکاناسازه به صورت تمام وقت و به صورت حضوری و آنلاین دکوراسیون های مد نظر شما که انتخاب کردید برای فضایی که دارید طراحی می کنند. نیازی نیست شما حتما برای سفارش دفاتر ما بیاید؛ شما نیز می توانید در جایی که قرار دارید به صورت آنلاین تمام کار های خود را انجام دهید. از طریق تماس با ما در ارتباط باشید تا با ما همکاری خوبی و ماندگار داشته باشید.

 

مزایای سفارش آنلاین طراحی داخلی

مزیت های بسیاری دارد یکی از آن ها در کجا که باشید بدون حضور در دفتر شرکت می توانید سفارش خود را بدهید و طرح مد نظر خود را برای شرکت هیرکاناسازه بفرستید و کارشناسان ما درخواست شما را بررسی کنند و با شما تماس حاصل کنند که در مورد قیمت و دیگر مراحل سفارش آنلاین طراحی داخلی صحبت کنیم. یک مزیت مهم مشاوره رایگانی است که شرکت هیرکاناسازه به شما خواهد داد این مشاوره به شما در طراحی داخلی خیلی کمک خواهد کرد راهنمایی های لازم را توسط کارشناسان ما دریافت خواهید و راه آسانی برای انتخاب دارید.

 

مدت زمان لازم برای انجام پروژه

عواملی هستند که مدت زمان پروژه را تایین می کنند. درخواست و سفارشی که شما ثبت می کنید توسط کارشناسان ما بررسی می شود. بعد از براورد ابعاد پروژه شما سبکی که طراحی خواهیم کرد و مدت زمان انجامش به شما اعلام می شود. کافیست چند ساعت بعد از ثبت سفارشتان ، پنل کاربری خود را مشاهده کنید.

 

چگونه سفارش آنلاین طراحی داخلی بدهیم؟

برای شروع روند طراحی دکوراسیون داخلی فضای خود در هیرکاناسازه تنها به تعدادی عکس از فضای خود دارید. ابتدا شما در وبسایت هیرکاناسازه، سفارش طراحی دکوراسیون داخلی خود را ثبت می کنید. اطلاعات شما، توسط کارشناسان بررسی می شود. نوع خدماتی که به شما ارائه می شود، بستگی به درخواست شما دارد. در طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین، به طور معمول، دو یا سه واریانت پلانی برای کارفرما ارسال می شود و در حرکتی رفت و برگشتی، پلان منتخب مدل سازی شده و  دو یا چند رندر بسته به نیاز پروژه و درخواست کارفرما برای ایشان ارسال خواهد شد. ارائه ی پلان سه بعدی نیز  جزو خدمات طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین می باشد. موارد ذکر شده تمامی خدمات طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین می باشد، البته نوع خدمات ارائه شده طبق خواست و نیاز شما می باشد.

 

طراحی دکوراسیون داخلی منزل آنلاین

خدمات طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین (online interior design services) چند سالی است که در جهان تکنولوژیک و بدون مرز امروز ما محبوب شده است. سایت های بسیاری در خارج از ایران به صورت حرفه ای و البته با قیمت های نجومی به ارائه این سبک خدمات می پردازند. شرکت هیرکاناسازه یکی از شرکت هایی در ایران است که سفارش طراحی دکوراسیون داخلی منزل را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین می توانید انجام داد.
 

مشاوره و طراحی دکوراسیون آنلاین هیرکاناسازه

زمانی که ما تصمیم به راه اندازی هیرکاناسازه و ارائه خدمات طراحی و مشاوره دکوراسیون آنلاین گرفتیم، با اینکه نتایج خوبی در مشاوره های معماری آنلاین و طراحی های دکوراسیون منزل غیر حضوری داشتیم، اما هنوز هم اغلب دوستانی که درخواست طراحی دکوراسیون داخلی داشتند، تاکید می کردند که تمایل دارند طراحی و دیزاین و بازدید به صورت حضوری انجام شود و در مورد اینکه چقدر طراحی غیر حضوری و آنلاین می تواند موثر باشد تردید جدی داشتند. در بدو شروع، پیش بینی ما با توجه به مشتریان، مشاوره گیرنده های محترم و حال و احوالات کلی جامعه این بود که جا افتادن کامل و پذیرفته شدن طراحی دکوراسیون به صورت آنلاین (بدون اینکه نگرانی زیادی در مورد نتیجه آن وجود داشته باشد) حداقل نیاز به یک دهه زمان مفید دارد.

 

قیمت طراحی آنلاین داخلی

طراحی داخلی یکی از کارهایی می باشد که به تخصص و دانش خاصی نیاز دارد، به طوری که اگر این کار توسط افراد و طراحان بی تجربه انجام گیرد، نه تنها موجب نارضایتی خواهد شد. بلکه انجام آن نیز هزینه های زیادی را در بر خواهد داشت. طراحان، قیمت های طراحی داخلی را بر اساس روش انتخابی تعیین می کنند، آنها عوامل مختلفی مانند نوع زمین، موقعیت، مصالح مورد استفاده و غیره را مدنظر قرار داده و سپس قیمت نهایی را تخمین می زنند. طراحی آنلاینم به همین صورت است ابعاد و طرح مد نظر خودتان به ما می دهید و قیمت تخمین زد را به شما می دهیم، اندک فرقی با سفارش حضوری دارد.  هزینه ی طراحی دکوراسیون داخلی آنلاین، بستگی به ابعاد پروژه، کاربری، سبک طراحی و نوع خدمات درخواستی شما می باشد. شما بعد از وارد کردن اطلاعات خود و ثبت سفارش طراحی دکوراسیون داخلی خود، بعد از  مدتی نسبتا کوتاه است.