پارکت لمینیت ، کفپوش

پارکت لمینیت ، کفپوش

پارکت لمینیت ، کفپوش

فروش انواع پارکت لمینیت، کفپوش در گرگان

شرکت هیرکانا سازه و گروه طراحی داخلی هیرکانا با دارا بودن نمایندگی های مختلف از برندهای مختلف پارکت، در گرگان. یکی از عاملین فروش پارکت در گرگان می باشد.

پارکت محصولی تماما مصنوعی اما با ظاهری طبیعی و طرح چوب ساخته می شوند. و از طریق فاق و زبانه یا اصلاحا کلیکی که دارند براحتی قابلیت نصب شدن و فیکس شدن راربر روی سطح دارند. پارکت ها نصبی بسیار ساده تر از کفپوش چوبی سخت است ، که آن را به عنوان یک انتخاب مناسب برای پوشش کف در منازل و محیط های اداری خود می توانیم انتخاب و استفاده نماییم.

پارکت ها یک کفپوش تخته فیبر با چگالی بالا (HDF) یا الیافت فشرده است که از صفحات نازک چوبی و لایه های مسطحی ساخته شده و که برای کاور کردن سطح زمین استفاده می شوند.

پارکت لمینیت ها برای اجرا هیچ نیازی به چسب ندارند. لمینت‌ها دور تا دورشان شیارهایی به نام کلیک دارند که به صورت نر و ماده درون هم قرار می‌گیرند و قفل می‌شوند. در نتیجه می‌توان سطح وسیعی را خیلی سریع و بدون کثیف‌کاری پارکت کرد. از طرفی به خاطر اینکه برای نصب آن‌ها از چسب استفاده نمی‌شود به راحتی می‌توان آن‌ها را جمع و در جای دیگری دوباره نصب کرد.3

 

ویژگی های پارکت لمینیت :

قابلیت تعویض : یکی از مزایای بسیار عالی پارکت لمینیت ها در مقایسه ی با پارکت های چوبی دارند قابلیت تعویض آنها هست که به سادگی قابل انجام شدن می باشد. در حالی که پارکت های چوبی این قابلیت را ندارند.

تنوع طرح : پارکت های چوبی طرح چوب طبیعی هستند و در کل یک طرح ثابت و کمتری دارند، در صورتی که پارکت لمینیت ها بدلیل اینکه طرح چوب داشته و مصنوعی هستن بسیار طرح های متنوع و جذابی دارند.

زیبابی : پارکت‌ به دلیل ماهیت طبیعی بودن، نسبت به پارکت لمینیت حس بهتر و طبیعی‌تری را به شما القا می‌کند. اما این شکاف را پاترکت لمینیت ها با طراحی های جذاب و زیبا و مشابه طبیعی توانسته اند جبران نمایند.

دوست دار محیط زیست : اگر محیط زیست برای شما داهمیت دارد، قطعه پارکت لمینیت ها میتوانند انتخاب اول شما باشند. و ازین بابت پارکت لمینیت ها بسیار مفیدتر بوده.

نگهداری پارکت: نگهداری پارکت لمینیت از پارکت بسیار راحت‌تر است. شما می‌توانید با پارچه‌ای مرطوب یا تی سطح لمینت را تمیز کنید، اما برای پارکت باید از موادی خاص استفاده کنید تا به پوشش محافظ آن آسیبی نرسد و ورم نکند.

 

انتخاب بهترین پارکت

قطعا یکی از بهترین انتخاب های پوشش کف یا کفپوش، انتخاب یا خرید پارکت است. پارکت ها مزایای بسیار زیادی دارنم که بعضی از آنها را در بالا اشاره کردیم. پارکت ها که ماده اولیه آنها از ساخته شده و در الگوهای هندسی خاصی در کنار هم قرار گرفته شده اند، عناصر طراحی چشمگیری را به هر اتاق با هر نوع فضایی اضافه می کند. و در دکوراسیون منزل از پارکت ها(لمینت‌ها) بسیار بیشتر استفاده می‌گردد. لمینت محصولی که در میان مخاطبان محبوبیت بسیاری دارد.

برخی از محاسن پارکت لمینت عبارتند از:

    متنوع‌ بودن در طرح و رنگ
    مقاوم در برابر آب تا ۱۲ ساعت
    مقاوم در برابر ضربه
    بافت طبیعی
    استفاده مجدد