طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد

طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد:


امروزه وجود طراحی استاندارد و مناسب برای ایجاد آرامش در فضای خانه ، افزایش بهره وری فضای کاریا هرفضایی که در آن نفس می کشیم، امری لازم محسوب می شود. انسان باید برای هر محیطی که وارد می شود و زندگی می کند ارزش قائل شود تا آسایش روانی و تسکین را از محیط پیرامون خود بگیرد که در واقع هدف اصلی طراحی این است.
با به وجود آمدن تغییرات و به روز شدن در زمینه طراحی و توجه به اهمیت این موضوع حالا یکی از ویژگی های جدانشدنی از هر فضا، طراحی آن است. این روزها دکوراسیون داخلی در مشهد با سبک های مدرن، کلاسیک، مینیمال، چوبی و فلزی طرفداران زیادی پیدا کرده. توجه به این سبک ها و نیز استفاده از آنها در کشور ما هم روز به روز در حال رشد است.
شرکت هیرکانا سازه گستر با بیش از ده سال سابقه کاری و اجرا در زمینه بازسازی، طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد، دکوراسیون داخلی منزل در مشهد یا تغییر در دکوراسیون داخلی منزل و ارائه بهترین طراحی برای هر نوع فضایی مشغول به فعالیت هستند.

 


دکوراسیون داخلی در مشهد:


طراحی دکوراسیون داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس متریال  و رنگ پوشش سطوح ( کف، سقف و دیوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی ظاهری و کار آمدی فضاهای داخلی هستند.

 


طراحی داخلی منزل در مشهد با توجه به اقلیم آن:


برای طراحی دکوراسیون داخلی در مشهد باید اطلاعاتی از اقلیم آن منطقه در دست طراح باشد تا طراحی اصولی و درست برای ارائه داشته باشد. مشهد به دلیل وزش باد دارای اقلیم بسیار خشک بوده  و تابش مستقیم آفتاب در این مناطق بسیار شدید است. رطوبت کم و نبودن ابر در آسمان باعث می شود دامنه تغییرات دمای هوا در این مناطق زیاد شود وزمستان های سخت و سرد و تابستان های گرم و خشک را دارد.
ساختمان ها در این منطقه با مصالحی از جمله آجر، خشت و گل که ظرفیت حرارتی زیادی دارند بنا می شوند. به دلیل اختلاف دمای شب روز این مصالح با ذخیره گرما در طول روز، در هنگام سردی هوای شبانه آن را به محیط منتقل می کنند. به دلیل کمبود پوشش گیاهی و در نتیجه کمبود چوب در این منطقه، سقف ساختمان ها به شکل خرپشته، تاق یا گنبد و بدون هیچ اسکلتی از خشت خام و گل ساخته شده است. البته در مناطق نیمه بیابانی به اعتدال نسبی هوا و وجود چوب نسبتا کافی، بیشتر بام ها از چوب و به شکل مسطح ساخته شده است.

 


طراح با در دست داشتن این اطلاعات، طراحی حجم و فرم کار،انتخاب متریال، چگونگی نورپردازی و ..... را به صورت صحیح طراحی و اجرا می کند. البته نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، اصول تجربی و کاری گروه طراح است. گروه های زیادی کار طراحی دکوراسیون در مشهد را انجام می دهند اما تعداد کمی از آن ها اصول و استاندارد طراحی و اجرا را رعایت می کنند و رضایت مشتری را کسب نمی کنند.
شرکت معماری هیرکانا سازه گستر  با بیش از ده سال سابقه فعالیت در حوزه معماری ، طراحی و نظارت و اجرای بیش از ۵۰ پروژه موفق مسکونی/اداری/تجاری/اقامتی و... از ابتدا در کنار شما خواهد بود.برای طراحی داخلی منزل در مشهد یا شهر های دیگر ایران ما با درنظر گرفتن بازدید و مشاوره رایگان به شما کمک می کنیم تا بتونید بهترین انتخاب ها رو داشته باشید.


ارائه خدمات در طراحی داخلی منزل در مشهد:


از سوی دیگر دکوراسیون داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. باید دانست که هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آنها در دکوراسیون داخلی دراولویت قرار می گیرد.

 


شرکت طراحی داخلی هیرکانا سازه در مشهد با ارائه خدمات زیر پاسخگوی تمامی نیازهای شما هستند:


1. طراحی داخلی و دکوراسیون آشپزخانه( طراحی کابینت آشپزخانه، طراحی کانتر، طراحی فضای سازی مثلث کارآشپزخانه و نورپردازی و جزیره و....)
2. طراحی داخلی و دکوراسیون سالن پذیرایی و نشیمن( طراحی تی وی ست، طراحی نشیمن خصوصی، طراحی دکورهای سالن و نورپردازی و.....)
3. طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب مستر( طراحی تخت خواب، میز توالت و فضای داخلی، نور، رنگ و ....)
4. طراحی داخلی و دکوراسیون اتاق خواب ها( به تناسب کاربری برای اهالی خانواده مانند اتاق کودک، اتاق والدین، اتاق کارو....)
5. طراحی داخلی و دکوراسیون سرویس ها بهداشتی( سرویس مستر، سرویس حمام و دسشویی و...)
6. طراحی و اجرای سازه فلزی، بتنی و ......
7. طراحی، نظارت و اجرای معماری (پلان، نما، داخلی) حرفه ای بصورت دو بعدی و سه بعدی با سبک های مدرن، کلاسیک وهرگونه سبک دلخواه کارفرما
8. طراحی باغ ویلا، روف گاردن، فضای سبز، مجموعه های اداری، اقامتی، تجاری، درمانی
9. بازسازی بناهای مسکونی، تجاری و اداری

 


در گروه معماری و دکوراسیون داخلی هیرکانا سازه گستر در مشهد، پروژه های مسکونی، ویلایی، اداری، تجاری و...از مرحله طراحی تا اجرا با مشاوره رایگان و ارسال تیم اجرایی به تمامی نقاط ایران ارائه خدمات می گردد.